A może na słodko?

Piekarnia Jan Kierzel

O nas

TO LUDZIE TWORZĄ HISTORIĘ…

Każdy człowiek to jego indywidualna historia i droga, którą podąża…
Droga, obrana przez Państwa Jana i Halinę Kierzel – założycieli firmy Piekarnia J.H. Kierzel, to połączenie ogromnej pasji piekarniczej, ciężkiej pracy oraz szacunku do ludzi i życia rodzinnego.
Z tak idealnego połączenia, ponad 30 lat temu powstała Piekarnia z duszą – pełna rodzinnego ciepła, bogactwa wieloletnich tradycji i wyjątkowego smaku!

Od początku istnienia Piekarnia J.H. Kierzel stawia na bogactwo naturalnych produktów, rozwój oraz przede wszystkim ludzi, którzy tworzą firmę. Z biegiem lat firma przeszła ogromną przemianę, urosła w siłę i doświadczenie. Obecnie nasza firma zatrudnia grono wysoko wykwalifikowanych Pracowników – piekarzy i cukierników z wieloletnim doświadczeniem. Nasi Pracownicy nieustannie doskonalą się w sztuce piekarniczej, aby jak najlepiej wykonywać swoją pracę, wkładając w nią jednocześnie mnóstwo serca. Tworząc nasze wyroby zawsze wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom naszych Klientów, podążając jednocześnie za obecnie obowiązującymi trendami żywieniowymi. Nasi Klienci są dla nas inspiracją, motorem napędowym do dalszego rozwoju oraz sięgania po coraz nowsze rozwiązania technologiczne.

To dzięki Państwu, nasza praca daje nam ogrom satysfakcji i mobilizuje do działania. Cieszymy się, że nasze pieczywo od ponad 30 lat gości na Państwa stołach.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z lokalizacjami naszych sklepów oraz ofertą naszych wyjątkowych produktów!

Kontakt

Piekarnia J.H. Kierzel

Milanówek, ul. Gospodarska 82
05-822 Milanówek

NIP: 529-000-33-31
REGON: 010114977

e-mail: biuro@piekarniakierzel.pl
tel. 22 755 82 83

Godziny otwarcia:
Pon.-Pt. 7:00-15:00

Facebook/piekarniajankierzel

Dział sprzedaży/marketing

Aleksandra Falarz
tel. 510 806 611
e-mail: a.falarz@piekarniakierzel.pl

created by RedConcept