Piekarnia J.H. Kierzel zapoczątkowała swoją działalność już w 1988 roku w Milanówku. Jako firma rodzinna stawiamy na tradycję i na naturalne receptury dzięki czemu nasze wyroby charakteryzują się wyśmienitym smakiem i wysoką jakością.

Dzięki fachowemu przygotowaniu naszych pracowników, starannej selekcji surowców oraz profesjonalnie opracowanym recepturom zyskujemy sobie zaufanie co raz to nowych klientów. 

W bogatej ofercie naszej firmy znajdą Państwo szeroki wybór pieczywa, wyrobów cukierniczych jak i wytrawnych tart. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów wprowadziliśmy do naszej oferty chleby wagowe dzięki czemu klient sam decyduje o wielkości potrzebnego pieczywa.

Dział technologii produkcji zarządzany przez wysokiej klasy specjalistę z dziedziny technologii żywności i żywienia wypracował specjalną recepturę dzięki której nasz asortyment został wzbogacony o wyjątkowej jakości wyroby ekologiczne.
Misją firmy jest produkowanie wyrobów tylko z najwyższej klasy surowców przy wykorzystaniu najnowszych technologii zachowując przy tym tradycyjne receptury.

Dziękujemy stałym klientom za zaufanie jakim codziennie obdarzają naszą firmę oraz zapraszamy nowych klientów do zapoznania się ze smakami oferowanych przez nas produktów.

Zapraszam serdecznie
Jan Kierzel

Podziękowania

Serdecznie zapraszamy